TELEWIZJA HOTELOWA

+ 48 502 089 001

TRIAX TDH 800
stacja czołowa

  Drukuj stronę

TDH 800 ustanawia nowe standardy dla kompaktowych stacji czołowych.
 

TDH 800 to nowa kompaktowa stacja dla hoteli, osiedli, centrów handlowych itp., która konwertuje sygnały z DVB-S/S2, DBT-T/T2 i AV do COFDM (DVB-T), QAM (DVB-C) i PAL. Ponieważ sygnały podawane są do części wspólnej (IP pool) i rozprowadzane przez multipleksowanie, moduły wejściowe i wyjściowe działają niezależnie od siebie. Dzięki temu można z łatwością tworzyć własne pakiety kanałów. Niezależność modułów wejściowych i wyjściowych powoduje również to, że wymagana jest niewielka liczba modułów by zapewnić każde możliwe połączenie odbioru i dystrybucji, co zmniejsza koszty obsługi i magazynowania.

Stacja TDH 800 oferuje miejsce dla maks. 16 modułów wejściowych i 6 poczwórnych modułów wyjściowych, czyli 24 kanałów cyfrowych bądź analogowych. Stację można podłączyć do komputera i konfigurować ją za pomocą przeglądarki internetowej. Wszystkie dane zapisywane są w stacji czołowej.

System może być zarządzany bezpośrednio lub za pośrednictwem internetu (w cenie stacji). Stacja umożliwia montaż do 16 modułów wejściowych dla DVB-S/S2, DBT-T/T2 i AV i połączenie z modułami wyjściowymi quad do QAM, COFDM i PAL, w zależności od tego, jaka konwersja jest potrzebna. Możliwe jest również wyjście ze stacji jednocześnie więcej niż jednym rodzajem modulacji np. COFDM (DVB-T) i PAL. Każdy z modułów wyjściowych moduluje cztery kanały, które mogą być dostrajane w całym zakresie częstotliwości 47-862 MHz. Sygnały wyjściowe charakteryzują się współczynnikiem sygnału do szumu >54 dB (PAL) / >35 dB (QAM/COFDM). Maks. poziom wyj. stacji wynosi 93 dBuV. Stacja TDH 800 w odróżnieniu od tradycyjnych stacji czołowych jest b. energoszczędna, w pełni wyposażona pobiera zaledwie max. 280 W.

Na Wystawie Telewizji Cyfrowej SAT KRAK 2013 stacja czolowa Triax TDH 800 uzyskała nagrodę SAT KURIER Awards 2013 w kategorii Najlepszy element instalacji zbiorczej.