TELEWIZJA HOTELOWA

+ 48 502 089 001

Telewizor Hotelowy
Philips Signature 49”, 55”

  Drukuj stronę
 
 
 
 
 
 
 


Przyciągnij uwagę swoich Gości  Hotelowych systemem Ambilight, przyspiesz interakcję dzięki systemowi Android™ oraz korzystaj z najnowocześniejszych funkcji łączności i zdalnego zarządzania. 

 

Miracast i DirectShare - udostępnianie filmów i muzyki w telewizorze

Nasze telewizory umożliwiają Twoim gościom przeglądanie treści na dużym ekranie bezprzewodowo i bez wysiłku.

Dzięki naszemu otwartemu podejściu do systemów operacyjnych usługa jest zgodna zarówno z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu iOS, jak i Android. Ponadto bezpieczny system udostępniania chroni Twoich gości. Zdjęcia, filmy i muzyka - dzięki funkcjom Miracast i DirectShare można z nich korzystać i udostępniać je w telewizorze.

 

CMND & Control: bezproblemowa konserwacja telewizorów
CMND & Control umożliwia zdalną konfigurację i instalację telewizorów z centralnej lokalizacji bez konieczności odwiedzania pokojów. Aktualizuj telewizory i zarządzaj nimi przy minimum wysiłku i bez potrzeby niepokojenia gości.

 

CMND & Create: wyświetlaj wybrane informacje w dowolnym momencie.

CMND & Create pozwala dostarczać wybrane informacje w dowolnym momencie. Moduł zarządzania treścią CMND umożliwia łatwe tworzenie i dystrybucję interaktywnych, spersonalizowanych stron hotelu.

Dostosuj swoje telewizory, aby zapewnić gościom najświeższe informacje dotyczące hotelu w czasie rzeczywistym.


4K UltraHD: oszałamiający, żywy obraz czeka

Niezwykle czysty, oszałamiający o rozdzielczości 4K UltraHD czeka. Zdumiewający poziom wyrazistości, żywe kolory oraz rozdzielczość cztery razy przewyższająca Full HD sprawiają, że to naprawdę okno na zupełnie nowy świat.
 

Ambilight: realistyczne, efektowne wrażenia podczas oglądania

Ta opatentowana przez firmę Philips technologia optycznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę łagodną poświatę, której kolor jest automatycznie dostosowywany do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany kolor światła jest zawsze perfekcyjnie zestrojony z obrazem, niezależnie od koloru ściany.
 

System Android - szybszy, bogatszy i bardziej osobisty telewizor

Dzięki systemowi Android w telewizorze hotelowym można cieszyć się szybszym, bogatszym i bardziej przyjaznym interfejsem. Pozwala on korzystać ze specjalnych usług hotelowych, aplikacji i nie tylko.
 

Wbudowany system IPTV ma zagwarantować optymalne, spersonalizowane interaktywne doświadczenie.

Z nowymi urządzeniami Smart TV możesz zbudować system hotelowy bezpośrednio w telewizorze. Możesz zaimplementować interaktywne kanały, wideo na żądanie, interaktywne menu hotelowe i informacje bez konieczności podłączania urządzenia zewnętrznego do telewizora. Poza przesyłem treści za pośrednictwem koncentrycznych przewodów telewizyjnych możliwe jest także korzystanie z Internetu w celu dostarczania sygnału kanałów telewizyjnych lub VOD bezpośrednio do telewizora.

 

Modele TV Philips Signature 49”, 55”: