TELEWIZJA HOTELOWA

+ 48 502 089 001

TV HOTELOWA - Oferta - Instalacje antenowe


 

Chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę nowoczesnych rozwiązań dotyczących telewizji w Państwa hotelu. Oferta programowa w instalacjach telewizji hotelowej powinna spełniać oczekiwania wszystkich gości.

 

Dodatkiem do instalacji telewizji hotelowej może być program informacyjny hotelu generowany z zewnętrznego źródła w wersji cyfrowej.  W zależności od wersji może być zdalnie zarządzany oraz posiadać możliwość podziału  na strefy. Każdy hotel  posiada swoją specyfikę, dlatego służymy radą w dobrze właściwego indywidualnego rozwiązania dotyczącego telewizji hotelowej.
 

MUX-1

W MUX 1 umieszczone zostały następujące programy:

MUX-2
W MUX 2 umieszczone zostały następujące programy:

 

MUX-3

W MUX 3 zostały umieszczone następujące programy Telewizji Polskiej:

 

 

MUX-8

W MUX 8 umieszczone zostały następujące programy:

 

 
 
 
 

Centralnym elementem systemu telewizji w hotelu  jest stacja czołowa. Stacja czołowa to zestaw urządzeń, którego zadaniem jest udostępnianie programów telewizyjnych odebranych z satelity na częstotliwościach radiowych. Są to częstotliwości, na których pracuje telewizja naziemna i kablowa.
 

Dla każdego programu, który chcemy  udostępnić w instalacji musimy przewidzieć oddzielny odbiornik oraz modulator w stacji czołowej. Jeżeli chcemy udostępniać programy kodowane odbiornik musi być wyposażony w odpowiedni dekoder. Odbiornik z dekoderem przyjmują i dekodują sygnał satelitarny, modulator konwertuje go do częstotliwości RF. Dlatego tak ważne jest aby odpowiednio dobrać parametry stacji czołowej uwzględniając w tym zakresie preferencje gości hotelowych.

 

Przykładowa lista kanałów satelitarnych nie kodowanych  w ofercie telewizji hotelowej: