TELEWIZJA HOTELOWA

+ 48 502 089 001

Monitor Philips
U-Line BDL8470EU

0.00 zł

  Drukuj stronę

Minitor U-Line - Zachwyć swoją publiczność
 

  • Dzięki bardzo dużemu ekranowi...


Poznaj zupełnie nowe oblicze multimediów dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych monitorach.

Ten bardzo duży monitor o przekątnej 213 cm (84”) oferuje rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli - oznacza to obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

  • Obsługa w pionie

Monitor ten można bezpiecznie i pewnie montować w pionie.

 

Główne cechy:

 

  • SmartControl

SmartControl umożliwia zdalne sterowanie i zarządzanie siecią monitorów za pośrednictwem połączeń RJ45 i RS232C. Można łatwo i precyzyjnie określać przez sieć wszystkie ustawienia, takie jak rozdzielczość, jasność, kontrast i klonowanie ustawień.

 

  • Tryb awaryjny (FailOver)

 Zapewnienie stałego dostępu do materiałów ma decydujące znaczenie dla wymagających zastosowań komercyjnych.

Choć jest mało prawdopodobne, że prezentowane materiały ulegną zniszczeniu, warto skonfigurować tryb awaryjny (FailOver), ponieważ zapewnia on ochronę zawartości dzięki rewolucyjnej technologii, która odtwarza określone treści na ekranie w przypadku awarii odtwarzacza multimedialnego. Zabezpieczenie to włącza się automatycznie w razie awarii podstawowego źródła sygnału. Wystarczy wybrać podstawowe źródło sygnału oraz połączenie na potrzeby trybu awaryjnego, aby zyskać natychmiastową ochronę.

 

  • SmartPower

Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

 

Karta katalogowa